Organizátori chcú opäť pripraviť nezabudnuteľný deň plný športu, zábavy a oddychu v ikonickom prostredí šamorínskeho parku Pomlé.
„Súťažiť sa bude v tradičných kategóriách. Od najmenších detí (narodených v roku 2020 a mladších), cez žiakov a 3-kilometrový hobby beh až po hlavný beh na 10 kilometrov. Samozrejmosťou bude aj súťaž športových klubov zo Šamorína a individuálnych bežcov,“ informovala nás hlavná organizátorka Pomlé Runu, Krisztina Czucz zo spoločnosti CZ Slovakia.
Na 13. ročník Pomlé Runu sa možno prihlásiť do 3. mája do polnoci na stránke www.pomlerun.sk. Priamo na mieste pred pretekmi už registrácia nebude možná.
Kto sa prihlási do 15. apríla, zaplatí zvýhodnené štartovné: žiaci 2 eurá namiesto 3, hobby bežci a účastníci hlavného behu 15 eur namiesto 20. Najmenšie deti štartovné neplatia, no aj tie je potrebné zaregistrovať.
Dátum vloženia:
14. 4. 2026 8:44
Dátum poslednej aktualizácie:
14. 4. 2026 8:47
Autor:
Tibor Duducz