Ürge Bianka lett a Közép-Európai Liga legjobbja

Ürge Bianka lett a Közép-Európai Liga legjobbja

A Szlovák U15-ös válogatott lány kosárlabdacsapata lett a Közép-Európai Liga győztese. A döntő torna legjobbja a somorjai Ürge Bianka lett.

A szlovák csapat, amelyben két somorjai lány szerepelt – Ürge Bianka és Alexandra Iliťová – veretlenül lett a Közép-Európai Liga győztese. Ürge Bianka egy egyéni trófeát is megszerzett, ő lett a torna legjobb játékosa.

Az SKK Somorja hétvégi eredményei:

Slávia Besztercebánya – SKK Somorja 104:28

Szered U13 – SKK Somorja U13 48:50, 68:39

Hozzáadás dátuma: 23. 2. 2026 8:15
Legutóbbi frissítés dátuma: 23. 2. 2026 8:17
Szerző: Tibor Duducz

felfelé