Holnap: két különleges kiállítás megnyitója

Holnap: két különleges kiállításmegnyitó 1

Kedden, március 24-én városunk két különböző pontján nyílik képzőművészeti kiállítás 18 órától.

A somorjai Corvin Mátyás Alapiskola és a Városi Művelődési Központ közös szervezésében idén már 14. alkalommal valósul meg az Alkotó pedagógusok című kiállítás. A tárlat különlegessége, hogy a somorjai oktatási intézmények pedagógusai ezúttal nem a katedráról, hanem művészi énjüket felfedve mutatkoznak be a közönségnek. Az esemény fővédnöke Orosz Csaba, Somorja város polgármestere. A kiállítás egészen április 14-ig lesz megtekinthető a VMK-ban.

Ezzel egy időben a Korona kiállítótermében egy egyéni tárlat megnyitójára kerül sor. A Sárga Málna Kulturális Ügynökség szervezésében Bodó Purger Zsuzsa mutatkozik be Törékeny című kiállításával. Az alkotó finom és érzékeny látásmódja várhatóan meghitt hangulatot varázsol a történelmi épület falai közé.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Hozzáadás dátuma: 23. 3. 2026 11:26
Legutóbbi frissítés dátuma: 23. 3. 2026 11:28
Szerző: Adrian Lörincz

felfelé