A somorjai Corvin Mátyás Alapiskola és a Városi Művelődési Központ közös szervezésében idén már 14. alkalommal valósul meg az Alkotó pedagógusok című kiállítás. A tárlat különlegessége, hogy a somorjai oktatási intézmények pedagógusai ezúttal nem a katedráról, hanem művészi énjüket felfedve mutatkoznak be a közönségnek. Az esemény fővédnöke Orosz Csaba, Somorja város polgármestere. A kiállítás egészen április 14-ig lesz megtekinthető a VMK-ban.
Ezzel egy időben a Korona kiállítótermében egy egyéni tárlat megnyitójára kerül sor. A Sárga Málna Kulturális Ügynökség szervezésében Bodó Purger Zsuzsa mutatkozik be Törékeny című kiállításával. Az alkotó finom és érzékeny látásmódja várhatóan meghitt hangulatot varázsol a történelmi épület falai közé.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt.
Hozzáadás dátuma:
23. 3. 2026 11:26
Legutóbbi frissítés dátuma:
23. 3. 2026 11:28
Szerző:
Adrian Lörincz