Free Fighter SE Kyokushin Karate Oyama Dojo: négy érem

Free Fighter SE Kyokushin Karate Oyama Dojo: négy érem

A Free Fighter SE Kyokushin Karate Oyama Dojo versenyzői a győri Ashihara Karate-gálán (236 versenyző, 4 ország, 6 különböző stílusszervezet) négy érmet szereztek.

Kiemelendő Bódis Gergely teljesítménye, aki négy év kihagyás után tért vissza a versenyzéshez. Egy nála 15 kilogrammal nehezebb ellenféllel szemben, két hosszabbítás után, szoros küzdelemben végül pontozással alulmaradt, így ezüstérmet szerzett.

Szintén ezüstérmes lett Katona Emma, míg bronzérmet nyert Bryndza Dominik és Boda Ferenc.

„Az eredmények jól tükrözik a sportolók kemény felkészülését, kitartását, fegyelmezettségét és folyamatos fejlődését. Mind a négy karatéka elszántan és kiváló küzdőszellemmel lépett tatamira” – mondta Bódis Lajos, a Free Fighter SE Kyokushin Karate Oyama Dojo képviselője.

Hozzáadás dátuma: 24. 3. 2026 8:16
Legutóbbi frissítés dátuma: 24. 3. 2026 8:22
Szerző: Tibor Duducz

felfelé