A gútai szabadfogású országos bajnokságon a somorjai klub birkózói az U15-ös korosztályban háromszor állhattak fel a dobogóra. Pošvanc Andrej bajnoki címet szerzett, Gönci Nathan és Horváth Franciska pedig ezüstérmes lett.
A somorjai vívók közül a brünni felnőtt Európa Liga-versenyen a férfiaknál Fazekas Árpád érte el a legjobb eredményt, aki 101 induló közül a hetedik helyen végzett. Rozmuš Jakub a 14., Trestyánszki Denis a 19., míg Kuchta Leo a 23. helyet szerezte meg. A nőknél (59 induló) Forgách Nina a 11., Martina Pošvancová a 33., míg Forgách Rebeka a 35. helyen végzett.
Hozzáadás dátuma:
17. 3. 2026 11:30
Legutóbbi frissítés dátuma:
17. 3. 2026 11:33
Szerző:
Tibor Duducz